Slovenský pohár SPDH 2019

12.05.2019  - prvé súťažné kolo SPDH - Mraznica

 

Napriek tomu, že trať v Mraznici je považovaná za jednu z najľahších, tento rok sa organizátori s ňou pohrali a pridali na nej niekoľko ťažších úsekov. A aby toho nebolo dosť, počasie nám ukázalo svoju silu a vytrvalo pršalo. Trať bola preliata vodou, no pre našich chalanov to bola tá pravá výzva. Teraz alebo nikdy.

 

Na trati sme mali skúseného jazdca Erika, ktorý sa zúčastňoval Slovenského pohára v downhille aj v roku 2018 a umiestnil sa v celkovom hodnotení v kategórii Juniori na nádhernom treťom mieste, ale aj nováčika, ktorý sa v piatok pred súťažou prvýkrát s traťou zoznamoval.

 

Chalani mali blato všade smiley. O to príjemnejšie bolo, keď náš "nováčik" stál hneď po prvých pretekoch na pódiu a v katetórii Kadeti získal krásne druhé miesto. Gratulujeme Jakub a pevne veríme, že sa šťastie usmeje aj nabudúce. A nielen na teba...

 

Zdroj: SPDH

     

 

     

 

 

 

02.06.2019  - druhé súťažné kolo SPDH - Polomka

 

Spája ich rovnaká vášeň.... horská cyklistika. Strmé svahy, vysoká rýchlosť, množstvo skokov a prekážok, kde môžu prekračovať svoje limity. Polomka bola ďalšou výzvou ako si svoje kvality preveriť. Ale ako sa hovorí, nie každý môže byť víťaz, tentokrát im šťastie neprialo. Cestu k úspechu našim cyklistom zhatili nepríjemné pády a nástrahy trate. Nevadí, už teraz sa tešíme na Košútku.

 

Zdroj: SPDH

 

           
 

 

 

 

21.07.2019  - tretie súťažné kolo SPDH - Košútka

 

Na Košútku naše "malé trio" prišli podporiť aj tímoví nadšenci. Bolo príjemné popri trati počuť skandovať naše mená. Aj napriek tomu, že bolo pekné počasie, trať bola náročná a na najlepších sme skrátka nemali. Nevadí, víťazom gratulujeme a my vieme, že máme neustále čo zlepšovať.

 

Zdroj: SPDH

     

 

 

Naša vďaka patrí všetkým tým, ktorí nás prišli podporiť.

 

 

 

yes heart smiley

 

 

 

 

 25.08.2019  - štvrté súťažné kolo SPDH - Veľká Rača

 

Blíži sa koniec leta a prázdniny sa pomaly končia. Teploty na teplomeroch atakujú vysoké hranice, no v lese je počas trénigov super. Veľká Rača nás privítala krásnym, letným počasím. A ani my sme sa nenechali zahanbiť. Náš najmladší člen tímu získal krásne tretie miesto. Obrovská gratulácia Jakub yes yes yes.

 

Zdroj: SPDH

     
             

 

   

 

 

 

 15.09.2019  - piate súťažné kolo SPDH - Vrátna

 

A je tu záver sezóny pohára SPDH. Vrátna nás privítala nádherným počasím. Posledné preteky rozhodli o celkovom víťazovi. Trať bola náročná, no adrenalín a túžba po víťazstve nás všetkých poháňala vpred.

 

V poslednom kole Slovenského pohára do nášho trojčlenného tímu pribudla nová posila. V kategórii Juniori si trať "za naše farby" vyskúšal Benjamín. Pevne veríme, že to nebolo ani prvý ani poslednýkrát a náš tímový dres oblečie aj v nasledujúcej sezóne. Po semifinálových kolách to vyzeralo, že budeme mať na stupienkoch víťazov súťažiacich v dvoch kategóriach, no nakoniec finálové kolá rozhodli. Jedno štvrté miesto v katetórii Kadeti a jedno krásne piate miesto v kategórii Elite. Nevadí. Aj touto cestou sa chceme chalanom, ktorí nás vzorne reprezentujú poďakovať a celému tímu, ktorý nám robí iba radosť popriať veľa šťastia, zdravia a úspechov v nasledujúcej sezóne.

 

Ešte raz veľké ďakujeme Jakub, Erik, Anton. Ste vzorom pre mladých, ktorí nechcú sedieť pri televíznych programoch, ale niečo dokázať. Sme na vás hrdí.

 

A keďže sa sezóna končí, touto cestou sa chceme poďakovať všetkých tým, ktorí nášmu tímu držali palce, podporovali nás a verili nám. Jedno veľké ďakujeme patrí aj Slovenskému zväzu cyklistiky, organizátorovi Slovenského pohára v zjazde. Peknú jeseň všetkým priatelia.

 

Zdroj: SPDH

     

 

 

   

 

 

   

 

 

 

 

Zdroj: SPDH

 

 

Zdroj: SPDH

 

 

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia