Háje, Dubnica nad Váhom

PREDANÉ !!!

 

Na základe úspešnej realizácie projektu v Ilave, kde sme vybudovali 110 jedno až štvor-izbových bytov prinášame obmenenýa vylepšený projekt aj do Dubnice nad Váhom.

 

V lokalite Háje sme vybudovali dva šesťpodlažné bytové domy spolu so 64 –mi bytmi. Nachádzajú sa tu opäť jedno až štvorizbovébyty rôznych veľkostí a variant, ktoré oslovia každého, kto chce kvalitne a príjemne bývať. Byty boli v roku 2014 skolaudované.

 

 

 

 

 

Popis projektu

Bytové domy majú po5 poschodí(6 podlaží) s jedným vchodom. V bytovom dome je moderný výťah pre osem osôb. Na prízemí sa nachádzajú 4 byty, ktorésú orientované v tichej častibytového domu. Ostatné priestory sú využité ako pivnice, kočikáreň, technická miestnosť a miestnosť pre technológiu výmeny tepla.

 

Prvé až štvrté poschodie sú typické s jedno až trojizbovými bytmi, na poschodí je šesť bytov, pričom každý byt má balkón. Na piatom poschodí sú štyri dvoj a štvorizbové byty.

 

 

Vybavenie bytu

Všetky byty sú v ponukeNADŠTANDARD. Toto vybavenie zahŕňa vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami a laminátové podlahy. V kúpeľni sú položené obklady a dlažby, zabudované zariaďovacie predmety (sanita, batérie, ...).

 

 

Pivnice a parkovanie

Ku každému bytu je priradená pivnica v prízemí bytového domu. Na pozemkoch vedľa bytových domov sú vybudované parkovacie státia. Taktiež máme vybudovaných desať garážových stání, ktoré je možné odkúpiť si do osobného vlastníctva.

K bytovým domom je samozrejme vybudovaná komunikácia, chodníky a okolitá zeleň.

 

 

Dopravná dostupnosť a občianska vybavenosť

Lokalita Háje sa nachádza v tichej časti mesta Dubnica nad Váhom a má dobrú dopravnú dostupnosť. Centrum mesta je vzdialených len 10 min chôdze a nablízku sú obchody a reštaurácie.

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Zaujalo vás toto bývanie?

 

Pozrite si pôdorysy bytov

 

 

 

Fotogaléria

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia