Bytový dom na ulici SNP v Ilave

PREDANÉ!!!

 

Na  základe  úspešnej  realizácie projektu v Dubnici nad Váhom, kde  sme  vybudovali 64 jedno až štvor-izbových bytov prinášame vylepšený projekt aj späť do Ilavy.

 

Na ulici SNP  vybudujeme  šesťpodlažný bytový dom spolu s 32 –mi  bytmi. Nachádzajú  sa  tu opäť jedno  až  štvorizbové byty  rôznych  veľkostí  a  variant,  ktoré  oslovia každého, kto chce kvalitne a príjemne bývať.

 

Začiatok výstavby: 7/2019

Ukončenie výstavby: 12/2020

Ukončenie kolaudácie: 02/2021

 

 

 

Popis projektu

Bytový dom má 5 poschodí (6 podlaží) s jedným vchodom. V bytovom dome je moderný výťah pre osem osôb. Na prízemí sa nachádzajú 4 byty, z ktorých každý má svoju vlastnú predzáhradku. Tieto byty sú orientované v tichej časti bytového domu. Ostatné priestory sú využité ako pivnice, kočikáreň, technická miestnosť a kotolňa.

 

Prvé   až  štvrté  poschodie  sú  typické  s  jedno  až  trojizbovými bytmi, na poschodí je šesť bytov, pričom každý byt má balkón. Na piatom poschodí sú štyri dvoj až štvorizbové byty.

 

 

Vybavenie bytu

Všetky  byty  sú  v  ponuke  ŠTANDARD.   Toto  vybavenie  zahŕňa  vchodové  bezpečnostné  dvere,  interiérové  dvere s obložkovými zárubňami a laminátové podlahy. V kúpeľni  sú  položené  obklady  a  dlažby,  zabudované zariaďovacie predmety (sanita, batérie, ...).

 

 

Pivnice a parkovanie

Ku každému bytu je priradená pivnica v prízemí bytového domu. Na pozemkoch vedľa bytových domov sú vybudované parkovacie státia.

K bytovému domu  je samozrejme vybudovaná komunikácia, chodníky a okolitá zeleň.

 

 

Dopravná dostupnosť a občianska vybavenosť

Lokalita SNP  sa nachádza v tichej časti mesta Ilava v blízkosti lesa, no  napriek tomu sa vyznačuje ľahkou dostupnosťou do  centra  mesta,  ktoré  je  vzdialené  necelých päť  minút  schôdze.  Celá  lokalita  poskytuje  neobmedzené   možnosti pre aktívny oddych, ihriská  s umelým  povrchom  pre  šport,  predškolské,  školské  zariadenia,  obchody a  reštaurácie. V meste sa nachádza nemocnica s poliklinikou a okresný úrad.

 

 

 

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia