Otázok netreba mať veľa,
       stačí, že sme majiteľmi cieľa.

Obytná zóna HLINY Nová Dubnica

 

 

Vážení klienti,

 

ďakujeme za Vaše telefonáty a emaily.  Sme radi, že Váš záujem o naše  projekty rastie.

 

Vzhľadom k tomu, že dopyt o byty a pozemky je veľký,  našou snahou bude Vás priebežne informovať, ako ich spracovanie prebieha.

 

Projekt HLINY, ktorý naša spoločnosť plánuje realizovať v meste Nová Dubnica,  má aktuálne vydané právoplatné územné rozhodnutie a pracuje sa na stavebnom povolení.  Aj vzhľadom k tomu, by sme neradi posúvali klientom informácie, ktoré sa ešte v blízkej budúcnosti môžu meniť. 

 

 Z uvedeného dôvodu Vás preto prosíme o trpezlivosť.

 

V prípade Vášho záujmu o nezáväznú rezerváciu pozemku alebo bytu nás neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach alebo emaily uvedených na našom webe. Vašu požiadavku si zaevidujeme a v prípade nových informácií Vás budeme kontaktovať.

 

Aj napriek posúvaniu termínov z našej strany pevne dúfame, že to Váš záujem o byty či pozemky neovplyvní.

 

Ďakujeme za pochopenie.

 

 

                                                                                             Roman Kalus, konateľ

 

 

 

 

Obytná zóna HLINY Nová Dubnica

 

 

Máme vášeň pre nové projekty...

 

Aj z uvedeného dôvodu pripravujeme pre našich klientov nové bývanie              s kvalitne vybudovanými dopravnými sieťami. Priestor s dostatočným množstvom parkovacích miest, na    okraji mesta Nová Dubnica, paradoxne   v blízkosti jeho centra a s rýchlym prístupom k diaľnici D1.

 

 

 

 

 

Miesto, neďaleko k prírode,                        s možnosťami aktívneho oddychu, blízkosťou predškoských a školských zariadení, zdravotného strediska, nákupných možností, miest určených    na relax pri popoludňajšej káve, ale        aj plochy predurčené na prechádzky        s deťmi s množstvom zelene.

Tieto faktory tvoria predpoklad pre ideálne bývanie na vysokej úrovni.

 

 

 

Predstavujeme Vám obytnú zónu HLINY.

Pripravovaný projekt bude situovaný     na pozemku,  ktorý sa nachádza pri vjazde do mesta Nová Dubnica po    pravej strane. Celkovú rozlohu                    75 597m2  postupom času pokrytú moderné bytové domy a pozemky určené na individuálnu výstavbu rodinných domov.

 

 

 

Bližšie informácie už onedlho...

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia