Obytná zóna HLINY I. Nová Dubnica - PRVÁ ETAPA

 

 

Na projekte Hliny 1 sa intenzívne pracuje, aj keď to možno nie je vidieť.

V lokalite začali koncom uplynulého roka stavebné práce na prvom objekte - polyfunkčnom bytovom dome. Predpokladaná doba výstavby je 18 mesiacov. Informácie o bytoch a nebytových priestoroch začneme poskytovať v mesiaci máj 2023, pričom v tomto termíne bude spustená aj samostatná webstránka, ktorá sa bude lokalite venovať podrobnejšie.

 

Pozemky v lokalite pre individuálnu výstavbu  rodinných domov sa samostatne predávať nebudú.

Máme pripravené typové projekty rodinných  domov, ktoré sú momentálne v procese stavebného konania. Na predaj teda bude postavený rodinný dom s prislúchajúcim pozemkom.

Viac informácií takisto poskytneme  v mesiaci máj 2023.

S výstavbou prvých rodinných domov sa začne v druhom kvartáli 2023.

 

O spustení novej webovej stránky budeme informovať včas na našej domovskej stránke www. kraps.sk.

 

 

 

 

Máme vášeň pre nové projekty...

 

Aj z uvedeného dôvodu pripravujeme pre našich klientov nové bývanie s kvalitne vybudovanými dopravnými sieťami. Priestor s dostatočným množstvom parkovacích miest, na    okraji mesta Nová Dubnica, paradoxne   v blízkosti jeho centra a s rýchlym prístupom k diaľnici D1.

 

 

 

 

 

Miesto, neďaleko k prírode,                        s možnosťami aktívneho oddychu, blízkosťou predškoských a školských zariadení, zdravotného strediska, nákupných možností, miest určených    na relax pri popoludňajšej káve, ale        aj plochy predurčené na prechádzky        s deťmi s množstvom zelene.

Tieto faktory tvoria predpoklad pre ideálne bývanie na vysokej úrovni.

 

 

 

Predstavujeme Vám obytnú zónu HLINY.

Pripravovaný projekt bude situovaný     na pozemku,  ktorý sa nachádza pri vjazde do mesta Nová Dubnica po    pravej strane. Celkovú rozlohu                    75 597m2  postupom času pokrytú moderné bytové domy a pozemky s rodinnými domami.

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia