Dlhé Diely, Nová Dubnica

Pozrite si pôdorysy bytov

 

 

PREDANÉ!!!

 

 

Projekt pozostáva z dvoch bytových domov, každý po 25 jedno až štvorizbových bytov, čím vzniklo až50 bytových jednotiek. Bytové domy sa nachádzajú v novovzniknutej urbanistickej zóne Novej Dubnice, v lokalite Dlhé diely.

 

 

Prioritnou funkciou novej zóny je funkcia bývania najmä v rodinných domoch, ale aj nizkopodlažných bytových domoch. A práve do tejto kategórie spadajú naše bytové domy. Doplnkovou funkciou v novej zóne je aj občianska vybavenosť integrovaná v rodinných domoch. Tieto faktory spolu s rekreačnými a odpočinkovými plochami, množstvom verejnej zelene a s jednoduchým priestorovým usporiadaním tvoria predpoklad pre ideálne bývanie na vysokej úrovni.

 

 

Obchody, reštaurácie, školy... Všetko čo potrebujete k príjemnému bývaniu na jednom mieste, to sú bytové domy Dlhé diely Nová Dubnica.

 

 

 

 

 

 

Popis projektu

Navrhnuté bytové domu sú riešené ako 4 podlažné sekciové s dvoma vstupmi. Jedná sa o identické stavby, symetricky voči sebe prezrkadlené v pozdĺžnom smere. Z jednej sekcie sú prístupné 2 až 4 byty. Počet bytov v sekciách v jednom bytovom dome je 12 a 13. Každý vstup disponuje vlastným moderným výťahom.

 

 

V jednej sekcií sa na prízemí nachádzajú po dva byty, spoločné piestory, pivnice pre každý byt a miestnosť výmenníkovej stanice tepla. Na 2-3.NP, teda typickom podlaží, sú navrhnuté po 4 jedno až troj- izbové byty. Na 4. NP sa striedajú 2 alebo 3 byty väčších plošných výmer.

 

 

 

Vybavenie bytu

Všetky byty sú v ponuke NADŠTANDARD. Toto vybavenie zahŕňa vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami a laminátové podlahy. V kúpeľni sú položené obklady a dlažby, zabudované zariaďovacie predmety (sanita, batérie, ...).

 

 

 

Pivnice a parkovanie

Ku každému bytu je priradená pivnica v prízemí bytového domu. Na pozemkoch vedľa bytových domov sú vybudované parkovacie státia.

K bytovým domom je samozrejme vybudovaná komunikácia, chodníky a okolitá zeleň.

 

 

 

Dopravná dostupnosť a občianska vybavenosť

Nová obytná zóna sa nachádza v tichej časti na okraji mesta, s pokojnou dopravou sieťou, s rýchlym prístupom k prírode a pritom s jednoduchou pešou dostupnosťou k centru mesta do 10 minút. Športoviská a hracie plochy ležiace v neďalekom susedstve.Občianska vybavenosť dostupná priamo v novej obytnej zóne.

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Zaujalo vás toto bývanie?

 
 

 

 

Fotogaléria

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia