Občianske združenie KRAPS RACING TEAM

Na začiatku boli traja mladí downhilloví nadšenci. Jazda na bicykloch horským prostredím bola ich koníčkom. V jedno októbrové popoludnie medzi nimi vznikla myšlienka - založiť si občianske združenie. A tak sa vízia stala dňom 16.11.2018 realitou.

 

Dnes už môžeme povedať, že sme občianske združenie, ktoré sa snaží podporovať šport, vypĺňať voľnočasové aktivity mládeže, aktívne s ňou spolupracovať a tým prispievať k osobnostnému rozvoju jej členov, ktorí sa vo svojom voľnom čase venujú horskej cyklistike - jazdia downhill.

 

Naši členovia pravidelne tvrdo trénujú v bike parkoch (Malinô Brdo, Kálnica, Oščadnica - Veľká Rača, Kubínska Hoľa) a na základe registrácie občianskeho združenia v Slovenskom zväze cyklistiky a členských licencií sa zúčastnili každého súťažného kola Slovenského pohára v downhille v rokoch 2019,  2020, 2021 aj 2022.

 

Na každý pohár sa zodpovedne pripravujú, chcú sa neustále zlepšovať, zúčastňovať sa ďalších pretekov a úspešne reprezentovať naše združenie, prípadne časom krajinu v zahraničí. To, že ich potenciál a súťaživosť sú veľké a majú sa neustále v čom zlepšovať svedčia aj ich výsledky v Slovenskom pohári cyklistiky.

 

Držíme im palce, aby im kamarátsky duch, húževnatosť, pracovitosť a pevná vôľa vydržali aj naďalej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia