POLYFUNKČNÝ DOM

 

Navštívte našu stránku, ktorá sa podrobne venuje lokalite Hliny1 v Novej Dubnici

https://www.hliny1.sk/

 

 

 

Vo vstupnej časti do obytnej zóny, pri vjazde z kruhového objazdu, sa realizuje výstavba päťposchodového polyfunkčného domu.

 

Polyfunkčný dom bude rozdelený na dve samostatné časti A a B s dvomi komunikačnými jadrami s osobnými výťahmi, každý pre osem osôb, končiacimi v suteréne. Schodiská sú dostatočne presvetlené, široké a výťahy priestranné a komfortné.

 

Na každom poschodí bude pri schodisku samostatná miestnosť, v ktorej sú komory určené jednotlivým bytom na príslušnom poschodí.

 

Do prízemia sa bude vchádzať dvoma samostatnými bezbariérovými vchodmi a v každej časti sa bude nachádzať technická miestnosť s kočikárňou. Okrem týchto miestností pokryje značnú časť prízemia šesť nebytových priestorov, z toho jeden veľký, patriaci potravinovému reťazcu, päť nebytových prevádzok služieb a predajní (obchod, služby, kancelárie) s parkovacími státiami pred uvedenými objektami.

 

Prvé až piate poschodie bude určené na bývanie v 49 ks jedno až štvorizbových bytoch, ktoré budú spĺňať najprísnejšie kritéria nového bývania. Každý byt disponuje vlastným balkónom alebo loggiou, prípadne terasou.

 

V okolí polyfunkčného objektu budú k dispozícii pre klientov parkovacie státia, vrátane podzemnej garáže s 54 ks parkovacími miestami. Suterén je určený pre parkovanie osobných vozidiel vlastníkov bytov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia