Nová Dubnica
Nová Dubnica
Bytové domy
Bytové domy
Polyfunkčný bytový dom
Polyfunkčný bytový dom

 

 

 

Na projekte Hliny 1 sa intenzívne pracuje, aj keď to možno nie je vidieť.

V lokalite začali koncom uplynulého roka stavebné práce na prvom objekte - polyfunkčnom bytovom dome. Predpokladaná doba výstavby je 18 mesiacov. Informácie o bytoch a nebytových priestoroch začneme poskytovať v mesiaci máj 2023, pričom v tomto termíne bude spustená aj samostatná webstránka, ktorá sa bude lokalite venovať podrobnejšie.

 

Pozemky v lokalite pre individuálnu výstavbu  rodinných domov sa samostatne predávať nebudú.

Máme pripravené typové projekty rodinných  domov, ktoré sú momentálne v procese stavebného konania. Na predaj teda bude postavený rodinný dom s prislúchajúcim pozemkom.

Viac informácií takisto poskytneme  v mesiaci máj 2023.

S výstavbou prvých rodinných domov sa začne v druhom kvartáli 2023.

 

O spustení novej webovej stránky budeme informovať včas na našej domovskej stránke www. kraps.sk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pripravujeme pre Vás  nové bývanie s kvalitne vybudovanými dopravnými sieťami. Priestor s dostatočným množstvom parkovacích miest, na okraji mesta Nová Dubnica, paradoxne            v blízkosti jeho centra a s rýchlym prístupom k diaľnici D1.

 

Miesto, neďaleko k prírode, s možnosťami aktívneho oddychu, blízkosťou predškoských a školských zariadení, zdravotného strediska, nákupných možností, miest určených na relax pri popoludňajšej káve, ale aj plochy predurčené na prechádzky               s deťmi s množstvom zelene.

 

Pripravovaný projekt bude situovaný na pozemku,  ktorý sa nachádza pri vjazde do mesta Nová Dubnica po pravej strane. Celkovú rozlohu 75 597m2  postupom času pokryjú moderné    bytové domy a pozemky s rodinnými domami.

 

 

 


 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia