Otázok netreba mať veľa,
       stačí, že sme majiteľmi cieľa.
Čo tak bývať v Novej Dubnici?
Čo tak bývať v Novej Dubnici?
Splňte si sen na mieste, kde to milujete!
Splňte si sen na mieste, kde to milujete!
Pozemky k výstavbe vysnívaného rodinného domu
Pozemky k výstavbe vysnívaného rodinného domu
Pohodlie v obývačke svojho nového bytu
Pohodlie v obývačke svojho nového bytu
HLINY I. Nová Dubnica
HLINY I. Nová Dubnica

 

Vítame vás na webovej stránke spoločnosti KRAPS, s.r.o.

 

Hľadáte nové bývanie?

Pozrite sa, čo ponúkame...

 

PREDÁVAME

Obytná zóna Rezidencia Záhumnie Ilava Klobušice

 

 

Ideálne miesto ako stvorené na bývanie – to je rezidencia  „Záhumnie“, ktorej malebná plocha o veľkosti štyroch  hektárov, situovaná juhozápadne od centra mesta Ilava,  pokrýva mestskú časť Ilava Klobušice.  Celé územie je vymedzené štátnou cestou I/61 a juhozápadnou hranicou zástavby Klobušíc.

 

V smere od  Dubnice   nad   Váhom  na  Ilavu sa obytná zóna  nachádza naľavo  pred  vjazdom  do  Klobušíc. Na  prvý  pohľad  vás  očarí  jej  výnimočná  lokalita  a tiché prostredie s množstvom zelene. Pozemok má  mierny  sklon od štátnej cesty smerom k železničnej trati. Do  dnešných dní bol využívaný na poľnohospodárske účely.

 

 

 

 

Vstup do  obytnej zóny  je  riešený   priamym   napojením  na štátnu cestu, v mieste napojenia dôjde k rozšíreniu cesty I/61 a vytvoreniu odbočovacieho pruhu pre bezpečné odbočenie.

 

Dopravné značky  začiatku  i  konca mesta  (mestskej časti) sa presunú  smerom na Dubnicu nad Váhom a tým sa zabezpečí spomalenie  áut  v tejto časti,   predĺži  sa  chodník a vybuduje verejné osvetlenie.

 

Blízkosť   centra  mesta,  kvalitná  občianska  vybavenosť s  neobmedzenými  možnosťami a rýchly prístup k diaľnici predstavuje takmer všetko, čo potrebujete k príjemnému bývaniu.

 

 

 

 

Nehľadajte dom, hľadajte domov. Ideálne pozemky  na stavbu vášho nového domova  ponúkame klientom, ktorých prioritou je pokoj a relax.

 

Všetky „pre a proti“ sme citlivo posudzovali a vytvorili sme pre vás  výnimočné  miesto,  kde  môžete  spomaliť  a  pritom nestratiť kontakt s mestom.

 

Vytvorili sme  pre  vás  48  ks parciel,  z  ktorých každá má v pozemku vyvedené  inžinierske   siete   (voda,   kanalizácia splašková), chráničku pre pripojenie na  odber elektrickej energie  a  možnosť  dopojenia  sa  z  hranice pozemku  na optickú  sieť  spoločnosti  Slovak  Telekom. S  plynom  sa  v lokalite neuvažuje.

 

Začiatok výstavby  2/2019, ukončenie výstavby  7/2019, kolaudácia  09/2019.

 

... spoločne   pre  vás  vytvoríme miesto,  kam  sa  budete  s  radosťou každý deň vracať.  

 

 

 

ROZPIS POZEMKOV

OBSADENOSŤ POZEMKOV

   

 

 

 

 


 

REALIZUJEME

Šiesty bytový dom na ulici SNP v Ilave

 

Na  základe  úspešnej  realizácie projektu v Dubnici nad Váhom, kde  sme  vybudovali 64 jedno až štvor-izbových bytov prinášame vylepšený projekt aj späť do Ilavy.

 

Na ulici SNP  vybudujeme  šesťpodlažný bytový dom spolu s 32 –mi  bytmi. Nachádzajú  sa  tu opäť jedno  až  štvorizbové byty  rôznych  veľkostí  a  variant,  ktoré  oslovia každého, kto chce kvalitne a príjemne bývať.

 

V bytovom dome je moderný výťah pre osem osôb.

 

 

 

Lokalita SNP  sa nachádza v tichej časti mesta Ilava v blízkosti lesa, no  napriek tomu sa vyznačuje ľahkou dostupnosťou do  centra  mesta,  ktoré  je  vzdialené  necelých päť  minút  chôdze

 

 

Začiatok výstavby: 7/2019

Ukončenie výstavby: 12/2020

Ukončenie kolaudácie: 02/2021

 

Celá  lokalita  poskytuje  neobmedzené možnosti pre aktívny oddych, ihriská s umelým povrchom pre šport,  predškolské, školské  zariadenia, obchody a  reštaurácie. V meste sa nachádza nemocnica s poliklinikou a okresný úrad.

 

 

 

 

PONUKA BYTOV

 

 

 

 

                                                                                                                                                            Na spoluprácu sa teší kolektív spoločnosti

 

                                                                                                                                                                             

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia